Webové stránky a portály

Potřebujete web, který nebude jen hezký, ale hlavně účinný? Oslovte nás. Máme 10 let zkušeností, stabilní zázemí, kvalitní designéry, špičkové programátory a řadu klientů, kterým jsme skutečně pomohli. Ať už poskytujete nebo prodáváte cokoliv, nechte si web zpracovat profíky. Nebudete litovat.  

 • Vinařství Volařík

  Vinařství Volařík je progresivní mladé vinařství, sbírající jedno ocenění za druhým.
  Našim úkolem bylo přenést zážitek z jedinečného vína do on-line formy.

 • TBG Metrostav

  TBG Metrostav je těžkou váhou v betonářském odvětví, navíc s vlastním technologickým vývojem.
  Byla nám svěřena do péče on-line i off-line podpora prodeje.

 • UNICEF

  UNICEF je srdeční záležitost. Hluboce si vážíme jeho práce a obdivujeme zápal, s jakým ji lidé v Unicefu vykonávají.
  Byla pro nás čest pracovat na jeho novém informačním portálu.

 • Burza cenných papírů Praha

  Burza cenných papírů Praha je součástí zvláštního světa plného svíčkových grafů a spekulací na pokles.
  Náhledli jsme do jeho tajů díky přípravě webu energetické burzy PXE.

 • SOHO

  SOHO je interiérové centrum v Brně. Zpracovali jsme pro ně na míru nový web.

 • Pizzerie Arnika

  Pizzeria Arnika roztančí vaše chuťové pohárky v italském rytmu.
  Lehkovážný a díky tomu úderný - takový je jejich nový web.

S čím Vám můžeme pomoci?

 • Různé weby sledují různé cíle. Smyslem analýzy je společnými silami přijít na to, jak těch cílů dosáhnout. Začneme zvídavými dotazy, abychom pochopili vás a vaše návštěvníky. Poté dáme hlavy dohromady a vymyslíme koncept celého webu, který následně promítneme do jeho struktury a do struktury jednotlivých stránek. Výsledek pečlivě zaneseme do podrobného prototypu, v němž si můžete vše nanečisto vyzkoušet.

  Víte, co se stane, když analýzu podceníte? Na první pohled nic. Web je hezký a všichni se na něm usmívají. Jenže nikdo vám nepíše a nic neobjednává. Nevhodně zvolenou strategií a špatnou informační architekturou jednotlivých stránek můžete přijít o mnoho případných zákazníků. Než se pustíte do grafiky, analyzujte, analyzujte, analyzujte, vždy se to vyplácí. 

 • Dnes už klasická disciplína, vyžadující spíše pragmatickou přímočarost než bezbřehou kreativu. Účelem webdesignu není namalovat na tvář make-up, ale vtisknout webu osobitý charakter a pomoci mu srozumitelně vyslovit to, co chce světu říci.  

  Proto grafici Porty dumají nad velikostí každého nadpisu, plasticitou každého buttonu a řádkováním každého odstavce. A navíc pro každého klienta jinak, protože obchodník s pizzou potřebuje jiný web, než obchodník s akciemi. Neprodáváme konfekci, šijeme originály.

 • Systém pro správu obsahu je srdcem každého webu. Plánujete velký web? Potřebujete stabilní a výkonné srdce. Plánujete malý webík? Potřebujete něco rychlého a snadno ovladatelného. Plánujete něco extra vypečeného? Není problém, postavíme vám redakční systém na přání.

  Běžné potřeby většiny webů pokryje jeden ze tří námi nejčastěji používaných redakčních systémů Typo3, Pimcore a WordPress. Každý z nich je stabilní, rychlý a navíc open source - nástrojem, takže pokud máte i dodatečně nějaký náročnější požadavek, nezoufejte, umíme k nim prakticky cokoliv doprogramovat.

 • Společnost se mění a my držíme tempo. Těžiště komunikace se přesunulo do sociálních sítí a my víme, jak jejich potenciál vytěžit a využít ho ve váš prospěch.

  Provedeme vstupní průzkum, zacílíme na správné skupiny a navrhneme nejvhodnější strategii. Někdo potřebuje tvrdě prodávat, někdo ukázat své know-how, jiný zase budovat image. Mluvíme řečí Facebooku, Twitteru, LinkedInu, Google+, Pinterestu, Flickru atd atd a rozumíme jejich povaze. Lidé jsou už v síti, oslovte je!

 • „Jsme sakra dobří, tak si nás objednej!“ - to je přece smysl každého obchodního textu (i tohoto). Žonglovat se slovy umí kdekdo, ale jen dobrý copywriter to dokáže napsat tak, že to návštěvníci vašeho webu nebo čtenáři vašich tiskovin skutečně udělají.

  My se slovy nežonglujeme, neleštíme ohmatané fráze a nekupíme klišé; naši copywriteři „nedodávají řešení na míru“ a „nerealizují vaše představy“, píší prostě killer copy - texty, které vás prodají.

 • Koupit si lístek do kina třemi kliky na stojáka v tramvaji, ve frontě na zmrzku nebo v čekárně u doktora? Ruku na srdce, kdo z nás by nechtěl? Usnadněte vašim návštěvníkům ježdění prstem po obrazovce a přizpůsobte váš web mobilním telefonům a tabletům. Zjednodušené rozhraní jim výrazně pomůže pořídit si to, co nabízíte.

  Zpracujeme analýzu toho, jak by měl mobilní web fungovat, navrhneme uživatelské rozhraní, připravíme grafickou podobu a nakonec zhotovíme odpovídající šablony. Spusťte mobilní web, dejte si kafe a sledujte křivku konverzí z telefonů a tabletů...

 • Správa webu je vlastně veškerý servis, který vám k němu nabízíme po jeho vytvoření. Samozřejmostí je 24/7 webhosting a pravidelná aktualizace redakčního systému na nejnovější verzi, abyste z něj vyždímali to nejlepší.

  Pojďme ale dále: Někdo nemá čas a potřebuje upravit obsah. Na drátě bude vždy někdo z nás, kdo vám rád vyhoví v nejkratším možném čase. Jiný by zas rád zprovoznil novou funkci. Není problém. Prozkoumáme, jak by šla začlenit do rozběhlého webu, navrhneme vhodný postup a provedeme. Web není prostě nikdy ukončený, my to víme a proto se na nás můžete spolehnout i po jeho spuštění.

 • Tak, a je to! Máte fantastický web: atraktivní zboží, dechberoucí fotky, úderné texty... a ve statistice návštěvnosti 11 přístupů denně. Kde je chyba?

  Přitáhnout na web lidi je docela alchymie. Porta v ní má čistě náhodou doktorát. Namixujeme vám takový koktejl klasické optimalizace pro vyhledávače (SEO), PPC kampaní (platíte až za proklik na váš web), e-mailingových kampaní (ne všechno je spam) a display kampaní (budete se divit, ale bannery stále fungují), abyste neutratili ani korunu navíc a na váš web přišli relevantní návštěvníci. Jsou to právě oni, koho potřebujete, tak si o ně nebojte říct.

Proč nás vybrat

 • Víme, co děláme

  Web známe jako svoje boty. Od A do Z. A učíme se pořád dál. Z teorie i z praxe, od sebe i od druhých.

  Nepracujeme metodou pokus–omyl. Všechny úspěšné projekty jsme k cíli dovedli stejně: systematicky a s důrazem na výsledek.

 • Kreativita i obchod

  Jedno bez druhého nemá u webu smysl. Spojování atraktivního webdesignu s promyšleným marketingem je naše nejsilnější disciplína.

  Úspěchu umíme vyjít vstříc: ovládáme SEO a výkonnost podpoříme dobře nastavenými PPC kampaněmi.
 • Budoucnost je teď

  HTML5? Mobilní aplikace? Marketing sociálních médií? Web 4.0? Internet jsme nestudovali – vyrostli jsme na něm. Ale i jako tvůrce platformy a infrastruktury nás technologie každý den překvapuje. Používáme nástroje současnosti, jsme však připraveni na budoucnost. Ta přichází právě teď. A zase. A znova.

Zaujali jsme Vás?

Raději píšete emaily?

info@portadesign.cz

Nebo si raději povídáte?

tel. +420 511 112 160

A co nás rovnou navštívit?

PORTA DESIGN s.r.o.
Soukopova 15,
602 00 Brno

Oceníte podrobnosti?

IČ 277 26 789
DIČ CZ 277 26 789
ČSOB 213965922/0300
OR Krajský soud Brno, C 54960

Máme rádi výběrová řízení a tendry. Pozvěte nás do toho svého.

PORTA není jen zkušené webové studio. Jsme také uznávaným tvůrcem vizuálních stylů, děláme tiskoviny, reklamní kampaně.

Podívejte se na některé naše projekty. Zjistěte více o tom, kdo jsme a proč si s námi začít.

Děkujeme za Váš zájem!

Raději píšete emaily?

info@portadesign.cz

Nebo si raději povídáte?

tel. +420 511 112 160

A co nás rovnou navštívit?

PORTA DESIGN s.r.o.
Soukopova 15,
602 00 Brno

Oceníte podrobnosti?

IČ 277 26 789
DIČ CZ 277 26 789
ČSOB 213965922/0300
OR Krajský soud Brno, C 54960

Máme rádi výběrová řízení a tendry. Pozvěte nás do toho svého.

Zavřít