Hledáme porťáka na UX

Hledáme porťáka do UX týmu

Jul 15, 2020

Go back Home all news

Přidej se do našeho UX týmu a navrhuj weby, které se budou nejen líbit, ale zároveň splní cíle na stovky procent. Dokážeš pochopit, jak se uživatel rozhoduje, přemýšlí a co jsou jeho motivace? Zvládneš na základě výzkumu navrhnout celý web? Tak to pomalu vítej v portí partě!

Ve zkratce o PORTĚ

  • 13 let na trhu
  • 14 členů týmu
  • V roce 2020 spojení s agenturou PROFICIO
  • Klienti jako Bauhaus, ČVUT, Burza cenných papírů Praha, Národní památkový ústav, GUMOTEX, Alcina nebo třeba Student Agency

Koho hledáme

  • Nadšence do UX. Netřeba mít letité zkušenosti, ale musí tě to bavit. Víš, jak se tvoří wireframe a časem si troufneš i na spuštění kompletního webu. Pokud máš navíc zkušenosti třeba s Axure, body pro tebe.
  • Výzkumníka. Bez dat a uživatelského testování web nemůže stoprocentně fungovat. Budeme rádi, když s tím budeš aktivně pracovat. Všechno potřebné tě případně rádi naučíme. Jen ten zápal nesmí chybět!
  • Týmového hráče s empatií a smyslem pro detail (a humor), který časem zvládne projektově ukočírovat celý proces od počáteční schůzky s klientem až po uživatelské testování a vyhodnocení.
  • Věčného studenta. Průběžné vzdělávání a hltání novinek z oboru je fakt důležité, pokud s námi chceš držet krok. 

Zadarmo to nebude

Ze začátku tě budeme potřebovat zhruba na 50 hodin měsíčně. Budeme ale rádi, když to časem přeroste ve full time. Tvoji práci dokážeme náležitě ocenit, a to samozřejmě nejen penězi. Než se všechno naučíš, týmoví kolegové ti budou milerádi k ruce.

Když se něco podaří, umíme pořádně poplácat po zádech. Anebo taky říct, že tohle se fakt nepovedlo. Jednáme spolu narovinu, nemáme rádi korporátní šaškárny a zbytečné oficiality. 

V kanclu pro tebe máme přichystaný stůl, ale zároveň ti nebudeme ani nakazovat, jak často můžeš být na home officu nebo kolik sick days je už moc. Když práce odsýpá a dodáš ji v termínu, můžeš částečně pracovat klidně třeba od bazénu. Důležitá je pro nás zodpovědnost.

Najdeš nás v samém centru Brna, jen 10 minut od hlavního nádraží. Společně s naší sesterskou společností PROFICIO obýváme dvě patra v ulici Za Divadlem. Máme výhled na park, dobré kafe a ještě lepší kanceláře. Co teda nemáme, je open space. Zato ti ale nabídneme sprchu, uzamykatelný dvůr třeba na kolo, teambuildingy nebo pravidelné vzdělávání. Přijdeš to omrknout?

Co teď?

My jsme povídali už dost dlouho. Teď je řada na tobě. Pošli nám CV a pár slov o sobě na prace@portadesign.cz a třeba si plácneme.

Like and share

Services

web
e-shop
microsite

Go back Home all news

Chybí nám zkušený PHP developer Hledáme PHP developera

Thank you for your interest!

Fancy e-mails?

info@portadesign.cz

Or you better chat on phone?

tel. +420 725 586 770

Pop in for coffee!

PORTA DESIGN s.r.o.
Za divadlem 586/2
602 00 Brno
Czech Republic

For those in love with details

Reg. No. 277 26 789
VAT Reg. No. CZ 277 26 789
IBAN CZ79 0300 0000 0002 1396 5922
BIC (SWIFT) CEKOCZPP

Are you holding a design contest?
Invite us,
too!

Close