Junior PHP programátor

Chybí nám junior PHP programátor

Sep 8, 2020

Go back Home all news

Chceš být součástí menšího týmu a mít velkou svobodu v práci? Jsme webové studio, které tvoří menší až středně velké weby na míru. Máš tak jedinečnou příležitost být u projektů od začátku do konce. Budeš mít nad sebou zkušeného kolegu, který ti kdykoliv pomůže. Sídlíme v centru Brna, ale pracovat můžeš odkudkoliv, pokud zvládneš párkrát do měsíce přijít do kanceláře.

Jakou úroveň znalostí očekáváme? Ideální je, pokud máš za sebou nějaké soukromé nebo školní projekty a chybí ti hlavně praxe. Pod naším vedením můžeš rychle vyrůst.

Bez čeho to nepůjde

  • PHP 7+
  • Symfony 3+
  • SQL databáze (MySQL)
  • GIT (Gitlab)

Za co udělujeme plusové body

  • Zkušenosti s kódováním šablon (Bootstrap 4 + Twig)
  • Composer
  • PHPUnit
  • Asana
  • Toggl

Co u nás budeš dělat

Čeká tě programování webů na Symfony. Budeš navrhovat databázové modely projektů, propojovat frontendové komponenty s backendem, pracovat s API (REST, SOAP, GraphQL), programovat importy a exporty dat, napojovat platební brány i jiné externí služby.

Pomůžeš nám například vylepšit systém pro BAUHAUS. Společně jejich týmu ušetříme čas a nervy. Třeba automatickým párováním fotek a produktů, které dělali ručně, než poznali nás. Nebo nám pomůžeš se správou 100+ webů našich krásných českých památek pro Národní památkový ústav.

Zadarmo to nebude

Chceme tě alespoň na 20 hodin týdně, ale klidně můžeš i na full time. Tvoji práci a zkušenosti dokážeme náležitě ocenit, a to samozřejmě nejen penězi. Když se něco podaří, umíme pořádně poplácat po zádech. Anebo taky říct, že tohle se fakt nepovedlo. Jednáme spolu narovinu, nemáme rádi korporátní šaškárny a zbytečné oficiality.

V kanclu pro tebe máme přichystaný stůl, ale zároveň ti nebudeme ani nakazovat, jak často můžeš být na home officu nebo kolik sick days je už moc. Když práce odsýpá a dodáš ji v termínu, můžeš pracovat klidně třeba od bazénu. Důležité pro nás je, že co řekneš, to platí.

Najdeš nás v samém centru Brna, jen 10 minut od hlavního nádraží. Společně s naší sesterskou společností PROFICIO obýváme dvě patra v ulici Za Divadlem. Máme výhled na park, dobré kafe a ještě lepší kanceláře. Co teda nemáme, je open space. Zato ti ale nabídneme sprchu, uzamykatelný dvůr třeba na kolo nebo pravidelné vzdělávání. Přijdeš to omrknout?

Co teď?

My jsme povídali už dost dlouho. Teď je řada na tobě. Pošli nám CV a pár slov o sobě na prace@portadesign.cz a třeba si plácneme.

Like and share

Go back Home all news

Vyhráli jsme tendr
na nový web pro UNICEF
Chybí nám zkušený PHP developer

Thank you for your interest!

Fancy e-mails?

info@portadesign.cz

Or you better chat on phone?

tel. +420 725 586 770

Pop in for coffee!

PORTA DESIGN s.r.o.
Za divadlem 586/2
602 00 Brno
Czech Republic

For those in love with details

Reg. No. 277 26 789
VAT Reg. No. CZ 277 26 789
IBAN CZ79 0300 0000 0002 1396 5922
BIC (SWIFT) CEKOCZPP

Are you holding a design contest?
Invite us,
too!

Close