Jsme posedlí. Naší prací.

Weby dělá kdekdo. Tiskoviny taky. My stavíme projekty na promyšlených konceptech, proto děláme obojí, a stejně dobře. Jsme na sebe tvrdí a nedáme si pokoj, dokud výsledek není 100%. Někdo má tah na branku, my střílíme góly.

Orientujeme se na výsledek — váš záměr. Nejdřív se ale budeme hodně ptát, abychom pochopili váš byznys. Protože jen tak vám dokážeme navrhnout skutečně funkční řešení. Neděláme věci jen proto, že se tak dělají. Vždy vám poradíme něco navíc.

Jdeme po účelnosti. Efekt je fajn, ale musí fungovat. A prodávat. Profesionální branding a špičkový design dokážeme dělat i z Brna. A nebudete za to platit pražské ceny.

graf

Tři byli mušketýři, tři jsou naše hlavní hodnoty:

  • Empatie

    Nežijeme v jiné realitě. Máme expertní vhled do byznysu – a taky pokoru před každým, kdo se snaží něco dokázat. Než vám dáme radu, budeme vám pozorně naslouchat.

  • Kontrola

    Vše pečlivě plánujeme. Máme vlastní zakázkový systém – a proto okamžitý přehled o všem. Kontrola je naše druhé jméno. Domluvte si s námi schůzku na 11.00, budeme u vás 10.59.

  • Rovnováha

    A toto je náš trademark. Umění a logika si u nás podávají ruce. Kreativním nápadům našich grafiků z FAVU dává logický řád projektový manažer s IT hlavou. Art + Logic = Porta.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na naši práci.

Děkujeme za Váš zájem!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Raději píšete emaily?

info@portadesign.cz

Nebo si raději povídáte?

tel. +420 725 586 770

A co nás rovnou navštívit?

PORTA DESIGN s.r.o.
Za divadlem 586/2
602 00 Brno

Oceníte podrobnosti?

IČO 277 26 789
DIČ CZ 277 26 789
ČSOB 213965922/0300
OR Krajský soud Brno, C 54960

Máme rádi výběrová řízení a tendry. Pozvěte nás do toho svého.

Zavřít