Náš tým

Walter Pisk je výkonným motorem PORTY i zkušeným matadorem projektového řízení. Nepřipouští chyby, vše řeší v režimu 1x proveď a 3x zkontroluj.

Miluje pořádek a systém, rád ho vytváří a udržuje, často navzdory svým kolegům. S přibývajícím věkem začíná chápat význam sportovních aktivit pro život a zařazuje je do svého každodenního programu. Je štastným otcem i manželem. Má ploché nohy.

Zájmy

subtropické zemědělství, tvorba hluku pomocí hudebních nástrojů, výchova spoluobčanů k péči o společný životní prostor, adrenalinové parkování

Walter na webu

Lukáš Cafourek je kreativním náměstkem. Drží prst na tepu každého projektu a dohlíží na jeho průběh. Je nesnesitelně systematický, přísný, ale spravedlivý.

Lze jej matematicky vyjádřit jako průnik dvou množin - informatiky a grafického designu. Ví, jaký je rozdíl mezi rozpalem a kerningem. Po večerech převádí regulární gramatiky na konečné automaty a zpět. Své bohaté vědomosti rád předává svému okolí nehledě na míru poptávky po této službě. Jeho nohy jsou prokazatelně ploché.

Zájmy

organizování sportovních aktivit pro ostatní, skok do řeči, hra na schovávanou s osobními věcmi, aktivity na podivných fórech

Lukáš na webu

Martin Winkler je stylový iluzionista a HTML eskamotér. Jeho rozlišovací schopnost na úrovni pixelu a chuť učit se nové věci definovala nový standard PORTA 2.0.

Ač odborník na toky energií, tu svou soustředí do webového prostředí. Virtuoz instant messagingu, který dokáže obsloužit až 3 neodbytné projektové manažery současně. Sportovec tělem, inženýr diplomem a duší týmový hráč, který nekončí, dokud není hotovo. Ploché nohy neměl a mít nebude.

Odborník na

web e-shop portál microsite

Zájmy

uplá trička, volné pátky, zelené čtvrtky, modré z nebe, úkoly na basecampu, dovolená v kempu

Martin na webu

Anna Bořiková je sběratelkou praktických zkušeností na pozici stážistky.

Anička přinesla svěží vítr do toho času genderově jednodruhového prostředí. Má na starosti především klientský servis, komunikaci s dodavateli a tvorbu rozpočtů. Současně na svých útlých bedrech nese odpovědnost za aktualizace www prezentací našich klientů. S plochýma nohama by daleko neuběhla.

Odborník na

copy foto print

Zájmy

běh rychlý i daleký, cíle blízké i vzdálené, poznávání nebezpečí i krás světových metropolí

Anna na webu

Michal Novotný je hardcore programátor, analytik a ultrasystematik.

Miluje pizzu a okamžik, kdy zazvoní pán, který pizzu přiveze. Upřednostňuje individuální pěší přesun v prostoru před hromadnou motorizovanou migrací. Zná několik humanoidů v delta kvadrantu. Ploché nohy považuje za novinářský mýtus.

Odborník na

web e-shop portál microsite

Zájmy

dub step, pizza, caffé extra laté, maloobchodní síť Brněnka

Michal na webu

Zavřít detail

Jsme posedlí. Naší prací.

Weby dělá kdekdo. Tiskoviny taky. My stavíme projekty na promyšlených konceptech, proto děláme obojí, a stejně dobře. Jsme na sebe tvrdí a nedáme si pokoj, dokud výsledek není 100%. Někdo má tah na branku, my střílíme góly.

Orientujeme se na výsledek — váš záměr. Nejdřív se ale budeme hodně ptát, abychom pochopili váš byznys. Protože jen tak vám dokážeme navrhnout skutečně funkční řešení. Neděláme věci jen proto, že se tak dělají. Vždy vám poradíme něco navíc.

Jdeme po účelnosti. Efekt je fajn, ale musí fungovat. A prodávat. Profesionální branding a špičkový design dokážeme dělat i z Brna. A nebudete za to platit pražské ceny.

graf

Tři byli mušketýři, tři jsou naše hlavní hodnoty:

  • Empatie

    Nežijeme v jiné realitě. Máme expertní vhled do byznysu – a taky pokoru před každým, kdo se snaží něco dokázat. Než vám dáme radu, budeme vám pozorně naslouchat.

  • Kontrola

    Vše pečlivě plánujeme. Máme vlastní zakázkový systém – a proto okamžitý přehled o všem. Kontrola je naše druhé jméno. Domluvte si s námi schůzku na 11.00, budeme u vás 10.59.

  • Rovnováha

    A toto je náš trademark. Umění a logika si u nás podávají ruce. Kreativním nápadům našich grafiků z FAVU dává logický řád projektový manažer s IT hlavou. Art + Logic = Porta.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na naši práci.

Děkujeme za Váš zájem!

Raději píšete emaily?

info@portadesign.cz

Nebo si raději povídáte?

tel. +420 511 112 160

A co nás rovnou navštívit?

PORTA DESIGN s.r.o.
Soukopova 15,
602 00 Brno

Oceníte podrobnosti?

IČ 277 26 789
DIČ CZ 277 26 789
ČSOB 213965922/0300
OR Krajský soud Brno, C 54960

Máme rádi výběrová řízení a tendry. Pozvěte nás do toho svého.

Zavřít