What we do

Dovolená.cz

Dovolená.cz je přední český agregátor dovolenkových pobytů. Pomohli jsme jim s UX a webdesignem jejich portálu.

View project

Region Český Krumlov

Region Český Krumlov patří k tomu nejhezčímu, co může Česká republika nabídnout. Naším cílem bylo přenést tuto krásu na web a maximálně turistům usnadnit plánování dovolené.

View project

KOSMAS.CZ

KOSMAS.CZ nabízí každý den přes 35 000 příběhů v podobě knih, e-knih a audioknih. Patří mezi největší knižní e-shopy v tuzemsku a my jsme měli tu čest navrhnout nový e-shop.

View project

Národní památkový ústav

Národní památkový ústav a více než 110 dalších webů českých památek nás zaměstnaly téměř na rok. Díky projektu předáváme tisícům návštěvníků důležité informace například o hradu Karlštejn nebo zámku Hluboká.

View project

TBG Metrostav

TBG Metrostav je těžkou váhou v betonářském odvětví, navíc s vlastním technologickým vývojem. Klientův předchozí web jsme spouštěli v roce 2009 a je nám ctí, že pro projekt redesignu si vybral opět nás.

View project

Stempel Tesař

Stempel Tesař je jeden z nejlepších českých architektonických ateliérů. Na jejich nové výkladní skříni jsme pracovali s velkou radostí a věříme, že na výsledku je to vidět.

View project

Futurum Brno

Futurum Brno prochází radikální změnou – ve všech svých podobách se obléká do nového a příjemnějšího kabátu. Ten onlinový jsme pomohli ušít my v PORTĚ.

View project

Korbička šperky

Korbička šperky – „Nejdřív zvládní řemeslo, pak si můžeš hrát,“ říkával táta panu Korbičkovi. My jsme si vyhráli s jeho novým e-shopem.

View project

PX Start

PX Start je obdoba velké burzy určená pro menší a střední české firmy pod záštitou pražské Burzy cenných papírů. Omrkněte jejich nový web z naší dílny.

View project

ČSAD Tišnov

ČSAD Tišnov již 25 let vozí vás a vaše zboží do všech koutů Evropy. My jim po detailní analýze vytvořili zbrusu nový web.

Více o tom, jak jsme pomohli zvýšit konverze o 200% se dozvíte v naší případové studii.

View project

SEBRE

SEBRE je přední česká investiční skupina a náš oblíbený klient. Připravit novou výkladní skříň veškerých aktivit holdingu s technicky náročným rozcestníkem byla výzva, o to větší radost máme z výsledku.

View project

Vašíček a partneři

Vašíček a partneři je advokátní kancelář, která díky nové webové prezentaci snadněji obhajuje svoji online komunikaci.

View project

Framesi

Framesi spolu s kadeřníky tvoří kreativní svět barev a módy. My jsme jim zase vytvořili novou vizuálně našlapanou microsite.

View project

Fakulta IT

Fakulta IT je další z fakult ČVUT, pro kterou jsme připravili zbrusu nový web. Tomu předcházelo 8 měsíců usilovné práce a desítky hodin výzkumů. Naše weby totiž neděláme jen tak na koleně.

View project

ALVENO

ALVENO je cloudový docházkový systém. Pro klienta jsme navrhli řešení, které zahrnuje web responzivní do nejmenšího detailu, smysluplné UX a design vlastní aplikace. Zajistit pro velké množství položek rychlé načítání byla to výzva. Ty my ale přijímáme rádi.

View project

Fakulta architektury ČVUT

Fakulta architektury ČVUT je nejstarší česká fakulta architektury. Bylo nám ctí navrhnout pro ni komplexní portál s integrovaným univerzitním systémem.

View project

Český rozhlas

Český rozhlas si nás vybral pro tvorbu grafiky svého e-shopu Radiotéka. Trefili jsme se mu do noty.

View project

Moravian Library

Moravian Library is the second largest library in the Czech Republic. The brief was clear: to help people experience the library as a modern and open institution.

View project

The city of Kroměříž

The city of Kroměříž is a real historical and cultural jewel. You can stumble upon the new visual style virtually everywhere.

View project

We shape corporate identities,
websites and prints. We are Porta 
and you should learn more about us.

Why pick us?

We do both on-line and off-line marketing. Both apparently well: 89% of our clients comissioned more than one project. Yet there are more reasons to have an affair with us.

  • Satisfied customers 127 since 2007
  • Professionals 23 in our team
  • Printed materials 38 tons since 2007
  • Webs finished 104 since 2007

Need a tasty logo, new CID, website, e-shop or a decent annual report? Get in touch!

Thank you for your interest!

Fancy e-mails?

info@portadesign.cz

Or you better chat on phone?

tel. +420 725 586 770

Pop in for coffee!

PORTA DESIGN s.r.o.
Za divadlem 586/2
602 00 Brno
Czech Republic

For those in love with details

Reg. No. 277 26 789
VAT Reg. No. CZ 277 26 789
IBAN CZ79 0300 0000 0002 1396 5922
BIC (SWIFT) CEKOCZPP

Are you holding a design contest?
Invite us,
too!

Close