What we do

KOSMAS.CZ

KOSMAS.CZ nabízí každý den přes 35 000 příběhů v podobě knih, e-knih a audioknih. Patří mezi největší knižní e-shopy v tuzemsku a my jsme měli tu čest navrhnout nový e-shop.

View project

Vašíček a partneři

Vašíček a partneři je advokátní kancelář, která díky nové webové prezentaci snadněji obhajuje svoji online komunikaci.

View project

Národní památkový ústav

Národní památkový ústav a více než 110 dalších webů českých památek nás zaměstnaly téměř na rok. Díky projektu předáváme tisícům návštěvníků důležité informace například o hradu Karlštejn nebo zámku Hluboká.

View project

Fakulta informačních technologií

Fakulta informačních technologií je další z fakult ČVUT, pro kterou jsme připravili zbrusu nový web. Tomu předcházelo 8 měsíců usilovné práce a desítky hodin výzkumů. Naše weby totiž neděláme jen tak na koleně.

View project

ALVENO

ALVENO je cloudový docházkový systém. Pro klienta jsme navrhli řešení, které zahrnuje web responzivní do nejmenšího detailu, smysluplné UX a design vlastní aplikace. Zajistit pro velké množství položek rychlé načítání byla to výzva. Ty my ale přijímáme rádi.

View project

Fakultra architektury ČVUT

Fakultra architektury ČVUT je nejstarší česká fakulta architektury. Bylo nám ctí navrhnout pro ni komplexní portál s integrovaným univerzitním systémem.

View project

Power Exchange CE

Power Exchange CE is a peculiar universe of bar charts and drop speculations. We had a chance to peep in when developing a website for PXE – stock exchange in energetics.

View project

Kosmas

Kosmas nabízí každý den přes 35 000 příběhů ukrytých v knihách, e-knihách i audioknihách. A nám se je všechny povedlo nasoukat do mobilní verze. Z téhle práce máme opravdu velkou radost!

View project

UNICEF

UNICEF is a matter of heart. We cherish their work and admire the zest they put into helping others. It was a pleasure and honour for us to work on their new information portal.

View project

Český rozhlas

Český rozhlas si nás vybral pro tvorbu grafiky svého e-shopu Radiotéka. Trefili jsme se mu do noty.

View project

Moravian Library

Moravian Library is the second largest library in the Czech Republic. The brief was clear: to help people experience the library as a modern and open institution.

View project

architecture.sk

architecture.sk is an expertly run portal meant for experts. We were invited to shape the face of this lively platform, make it appealing and accessible.

View project

The city of Kroměříž

The city of Kroměříž is a real historical and cultural jewel. You can stumble upon the new visual style virtually everywhere.

View project

Volařík Wines

Volařík Wines is a young winemaking company and an avid award collector. Our task was to make the new website taste like the wine itself. Have a sip...

View project

Rekonstrukce státu

Rekonstrukce státu prosazuje devět protikorupčních zákonů a snaží se postavit na nohy naši malou demokracii. PORTA si vzala na triko rekonstrukční web.

View project

We shape corporate identities,
websites and prints. We are Porta 
and you should learn more about us.

Why pick us?

We do both on-line and off-line marketing. Both apparently well: 89% of our clients comissioned more than one project. Yet there are more reasons to have an affair with us.

  • Satisfied customers 127 since 2007
  • Professionals 10 in our team
  • Printed materials 38 tons since 2007
  • Webs finished 104 since 2007

Need a tasty logo, new CID, website, e-shop or a decent annual report? Get in touch!

Thank you for your interest!

Fancy e-mails?

info@portadesign.cz

Or you better chat on phone?

tel. +420 725 586 770

Pop in for coffee!

PORTA DESIGN s.r.o.
Za divadlem 586/2
602 00 Brno
Czech Republic

For those in love with details

Reg. No. 277 26 789
VAT Reg. No. CZ 277 26 789
IBAN CZ79 0300 0000 0002 1396 5922
BIC (SWIFT) CEKOCZPP

Are you holding a design contest?
Invite us,
too!

Close