Hledáme UX posilu

Hledáme porťáka do UX týmu

13. 5. 2021

Zpět na hlavní stránku Všechny novinky

Hledáme Eriku. Teda takhle – náhradu za Eriku, klidně i Erika – na jméně a pohlaví nám nesejde. Hlavní je, abys byl/a stejně parádním, zodpovědným a zkušeným členem týmu. Přidej se k nám a navrhuj weby, které se budou nejen líbit, ale zároveň plnit cíle. Chápeš, jak se uživatel rozhoduje, přemýšlí a co jsou jeho motivace? Zvládneš na základě výzkumu navrhnout celý web? Tak to pomalu vítej v portí partě!

Ve zkratce o PORTĚ

  • 14 let na trhu
  • 18 členů týmu
  • V roce 2020 spojení s agenturou PROFICIO
  • Klienti jako Bauhaus, ČVUT, Burza cenných papírů Praha, Národní památkový ústav, GUMOTEX, Alcina, Metrostav nebo třeba Student Agency

Koho hledáme

Níže si můžeš přečíst, co všechno bychom od tebe potřebovali. Počítáme ale s tím, že ti Erika postupně předá svoji práci a případně tě konkrétní věci doučí. Hledáme:

  • Zkušeného UXáka/ačku. Víš, jak se tvoří nabídka, wireframe a troufneš si i na spuštění a projektové vedení kompletního webu. Není ti cizí UX audit/analýza webů.
  • Diplomata. Budeš komunikovat jak s klientem, tak programátory. Proto by ti neměly chybět komunikační dovednosti, ale zároveň i základní znalost programátorské hatmatilky.
  • Shopaholika – čti člověka, který se zajímá o možnosti zvýšení výkonnosti e-shopů.
  • Týmového hráče s empatií a smyslem pro detail (a humor). Jsme menší tým s o to větším duchem. To poznáš.
  • Věčného studenta. Průběžné vzdělávání a hltání novinek z oboru je fakt důležité, pokud s námi chceš držet krok.

Pokud něco z toho neznáš, ale chceš to dohnat, určitě se nám ozvi i tak. 

Zadarmo to nebude

Ze začátku tě budeme potřebovat na part time, od září bychom rádi full time. Tvoji práci dokážeme náležitě ocenit, a to samozřejmě nejen penězi.

Když se něco podaří, umíme pořádně poplácat po zádech. Anebo taky říct, že tohle se fakt nepovedlo. Jednáme spolu narovinu, nemáme rádi korporátní šaškárny a zbytečné oficiality. 

V kanclu pro tebe máme přichystaný stůl, ale zároveň ti nebudeme ani nakazovat, jak často můžeš být na home officu nebo kolik sick days je už moc. Když práce odsýpá a dodáš ji v termínu, můžeš částečně pracovat klidně třeba od bazénu. Důležitá je pro nás zodpovědnost.

Najdeš nás v samém centru Brna, jen 10 minut od hlavního nádraží. Společně s naší sesterskou společností PROFICIO obýváme dvě patra v ulici Za Divadlem. Máme výhled na park, dobré kafe a ještě lepší kanceláře. Co teda nemáme, je open space. Zato ti ale nabídneme sprchu, uzamykatelný dvůr třeba na kolo, teambuildingy nebo pravidelné vzdělávání. Přijdeš to omrknout?

Co teď?

My jsme povídali už dost dlouho. Teď je řada na tobě. Pošli nám CV a pár slov o sobě na prace@portadesign.cz a třeba si plácneme.

Like & share

Služby

web
e-shop
microsite

Zpět na hlavní stránku Všechny novinky

Vyhráli jsme tendr
na nový web pro UNICEF

Děkujeme za Váš zájem!

Raději píšete emaily?

info@portadesign.cz

Nebo si raději povídáte?

tel. +420 725 586 770

A co nás rovnou navštívit?

PORTA DESIGN s.r.o.
Za divadlem 586/2
602 00 Brno

Oceníte podrobnosti?

IČ 277 26 789
DIČ CZ 277 26 789
ČSOB 213965922/0300
OR Krajský soud Brno, C 54960

Máme rádi výběrová řízení a tendry. Pozvěte nás do toho svého.

Zavřít