Hledáme UX posilu

Hledáme posilu do UX týmu na dlouhodobý rozvoj našich klientů

21. 7. 2021

Zpět na hlavní stránku Všechny novinky

Láká tě průběžně optimalizovat weby a zlepšovat jejich obchodní výsledky? Zvládáš si samostatně naplánovat práci a určit priority, ale baví tě i spolupráce a konzultace s kolegy? Tak to pomalu vítej v portí partě!

Ve zkratce o PORTĚ

  • 14 let na trhu – máme už určitou zkušenost, o kterou se rádi podělíme.
  • 18 členů týmu – nenecháme tě v tom.
  • V roce 2020 spojení s agenturou PROFICIO – poznáš hodně lidí a dokážeš se mezioborově rozvíjet.
  • Klienti jako Bauhaus, ČVUT, Burza cenných papírů Praha, Národní památkový ústav, GUMOTEX, Alcina, Metrostav nebo třeba Student Agency.

Koho hledáme

Níže si můžeš přečíst, co všechno bychom od tebe potřebovali. Počítáme ale s tím, že si nemusíš úplně věřit ve všech oblastech a konkrétní věci tě rádi doučíme. Ideální kandidát/ka vypadá asi takto:

  • O UX neslyší poprvé. Má už za sebou nějaké zkušenosti, má povědomí o designovém procesu a umí si naplánovat práci tak, aby vedla k výsledkům. 
  • Tyká si s projektovým řízením. Bude si řídit většinu práce tak, aby byla včas, v dostatečné kvalitě a v mezích rozpočtu. 
  • Umí se domluvit. Bude komunikovat jak s klienty, tak s programátory a s UX týmem. Proto by mu/jí neměly chybět komunikační dovednosti. Základní znalost programátorské hatmatilky výhodou.
  • Týmový hráč s empatií a smyslem pro detail (a humor). Jsme menší tým s o to větším duchem. To poznáš.
  • Stále se vzdělává. Kdo chvíli stál, již stojí opodál. A v online světě ještě dvakrát tak daleko. Hledáme někoho, kdo se sám proaktivně vzdělává, protože ho to baví, ale předává i rád svoje zkušenosti ostatním v týmu. 

Zadarmo to nebude

Ze začátku tě budeme potřebovat na part time, ale brzy bychom rádi full time. Tvoji práci dokážeme náležitě ocenit, a to samozřejmě nejen penězi.

Když se něco podaří, umíme pořádně poplácat po zádech. Anebo taky říct, že tohle se fakt nepovedlo. Jednáme spolu narovinu, nemáme rádi korporátní šaškárny a zbytečné oficiality. 

V kanclu pro tebe máme přichystaný stůl, ale zároveň ti nebudeme ani nakazovat, jak často můžeš být na home officu nebo kolik sick days je už moc. Když práce odsýpá a dodáš ji v termínu, můžeš částečně pracovat klidně třeba od bazénu. Důležitá je pro nás zodpovědnost.

Najdeš nás v samém centru Brna, jen 10 minut od hlavního nádraží. Společně s naší sesterskou společností PROFICIO obýváme dvě patra v ulici Za Divadlem. Máme výhled na park a dobré kafe. Co teda nemáme, je open space. Zato ti ale nabídneme sprchu, uzamykatelný dvůr třeba na kolo, teambuildingy nebo pravidelné vzdělávání.

Co teď?

My jsme povídali už dost dlouho. Teď je řada na tobě. Pošli nám CV a pár slov o sobě na prace@portadesign.cz a třeba si plácneme.

Like & share

Služby

web
e-shop
microsite

Zpět na hlavní stránku Všechny novinky

Děkujeme za Váš zájem!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Raději píšete emaily?

info@portadesign.cz

Nebo si raději povídáte?

tel. +420 725 586 770

A co nás rovnou navštívit?

PORTA DESIGN s.r.o.
Za divadlem 586/2
602 00 Brno

Oceníte podrobnosti?

IČO 277 26 789
DIČ CZ 277 26 789
ČSOB 213965922/0300
OR Krajský soud Brno, C 54960

Máme rádi výběrová řízení a tendry. Pozvěte nás do toho svého.

Zavřít