Chybí nám zkušený PHP developer

Programujeme weby, které šlapou jak švýcarské hodinky. A teď hledáme novou kolegyni či kolegu, který nám s tím pomůže. Pokud jsi v backendu jako ryba ve vodě a chceš pracovat na projektech, které dávají smysl, dveře máme otevřené. Zní to sice jako klišé, ale slibujeme, že u nás nebudeš jen bezduše sedět a generovat kód.

Bez čeho to nepůjde

 • PHP 7+
 • Symfony 4
 • SQL databáze (MySQL)
 • GIT (Gitlab)

Za co udělujeme plusové body

 • Zkušenosti s kódováním šablon (Bootstrap 4 + Twig)
 • Composer (Satis)
 • PHPUnit
 • Elasticsearch
 • Zkušenosti se správou LAMP platformy
 • Docker
 • Asana
 • Toggl

Co u nás budeš dělat

Čeká tě programování webů na Symfony. Budeš navrhovat databázové modely projektů, propojovat frontendové komponenty s backendem, pracovat s API (REST, SOAP), programovat importy a exporty dat, napojovat platební brány i jiné externí služby.

Pomůžeš nám například vylepšit systém pro BAUHAUS. Společně jejich týmu ušetříme čas a nervy. Třeba automatickým párováním fotek a produktů, které dělali ručně, než poznali nás. Nebo nám pomůžeš se správou 100+ webů našich krásných českých památek pro Národní památkový ústav.

Setkáš se s open source řešením Pimcore nebo třeba Elasticsearch. Zapojíš se do psaní testů s pomocí PHPUnit. Pokud máš zkušenosti s Linuxem, můžeš být součástí správy a rozvoje naší infrastruktury.

Není toho málo, že? Neboj, nedovolíme ti na nic zapomenout. Budeš pracovat s Asanou, nástrojem na řízení projektů, a komunikovat s našimi projekťáky. Pomůžou ti stanovit priority a termíny, společně budete dělat časové odhady.

Zadarmo to nebude

Chceme tě na full time. Tvoji práci a zkušenosti dokážeme náležitě ocenit, a to samozřejmě nejen penězi, ale pokud by tě přece jen zajímaly už nyní, tak se odměna bude pohybovat mezi 50 000 - 100 000 Kč, dle tvé seniority. Navíc když se něco podaří, umíme pořádně poplácat po zádech. Anebo taky říct, že tohle se fakt nepovedlo. Jednáme spolu narovinu, nemáme rádi korporátní šaškárny a zbytečné oficiality.

V kanclu pro tebe máme přichystaný stůl, ale zároveň ti nebudeme ani nakazovat, jak často můžeš být na home officu nebo kolik sick days je už moc. Když práce odsýpá a dodáš ji v termínu, můžeš částečně pracovat klidně třeba od bazénu. Důležité pro nás je, že co řekneš, to platí.

Najdeš nás v samém centru Brna, jen 10 minut od hlavního nádraží. Společně s naší sesterskou společností PROFICIO obýváme dvě patra v ulici Za Divadlem. Máme výhled na park, dobré kafe a ještě lepší kanceláře. Co teda nemáme, je open space. Zato ti ale nabídneme sprchu, uzamykatelný dvůr třeba na kolo nebo pravidelné vzdělávání. Přijdeš to omrknout?

Ve zkratce o Portě

15 let
na trhu
Máme za sebou už určitou zkušenost, o kterou se rádi podělíme, ale pořád se díváme dopředu.
20 lidí
v týmu
Jsme jak mušketýři, co si kryjí záda a i ty si můžeš být jistý, že tě v tom nenecháme plácat o samotě.
Rok
2020
Spojili jsme se s agenturou PROFICIO – poznáš hodně lidí a dokážeš se mezioborově rozvíjet.
100+
klientů
Budeš spolupracovat např. s Bauhaus, ČVUT, Burza cenných papírů Praha, Národní památkový ústav, GUMOTEX, Alcina, Kosmas nebo třeba Student Agency.

Zaujali jsme tě? Tohle jsou další kroky

1
Pošli nám svoje CV nebo odkaz na LinkedIn s krátkým neformálním textem o sobě – o tom, co jsi už dělal (jestli máš, tak portfolio) a proč by si u nás chtěl/a pracovat.
2
Pošleme ti krátký úkol, abychom viděli, jak nad prací přemýšlíš.
3
Potkáme se u nás v kanceláři, abychom se lépe poznali.
4
Samá pozitiva a sociální jistoty.
My jsme povídali už dost dlouho. Teď je řada na tobě. Dej nám o sobě vědět na prace@portadesign.cz a třeba si plácneme.
PHP Developer
Brno / Remote
Full time
Mid / Senior
50.000 - 100.000 Kč
Zní to dobře? Napiš nám

Linkedin

Facebook

Instagram

Behance

Linkedin

Facebook

Instagram

Behance

Linkedin

Facebook

Instagram

Linkedin

Facebook

Instagram

Speak English?
Speak English?