Hledáme
nového projekťáka

Zvládáš dotáhnout projekty do zdárného konce, umíš jednat s lidmi a poznáš, kdy radši ustoupit a kdy naopak neuhnout ani o píď – pak jsi náš člověk. Hledáme pracovitého člověka, který povede webové projekty.

Kdo je náš favorit

1. Web, grafika, UX, HTML jazyk, Axure, Balsamiq Mockups… Pokud aspoň rámcově víš, jak vzniká web, jásáme. Pokud tápeš, zaučíme tě. Potřebujeme ale, abys na sobě na začátku tvrdě máknul. Zkušenosti nejsou nutné, cílevědomost a odhodlání ovšem vyžadujeme.

2. Nesmíš být nelida. Denně budeš komunikovat s klienty a ti někdy dokážou být nároční. Na druhé straně se budeš domlouvat s analytiky, vývojáři, grafiky, copywritery a musíš nekompromisně pohlídat, aby v termínu dodali splněné úkoly.

3. Analytické myšlení, excel a nástroje na plánování (BaseCamp, Trello nebo Slack) budou tvým denním chlebem. Musíš dodržovat rozpočty, termíny a mít vše parádně organizačně zvládnuté. Nehledáme rozevlátou duši, ale pragmatického perfekcionistu s přiměřeným nadhledem.

4. Řidičák B a komunikativní angličtina je nutnost. Naši klienti sídlí i mimo Brno, proto je potřeba umět řídit… a občas se domlouvat v angličtině.

5. Hledáme zapáleného nadšence a zodpovědného pracanta, který netouží po práci 9-17. Pokud úderem 17.00 vypínáš počítač, nebudeš pro nás ten pravý. Někdy je volněji, někdy musíš více máknout. Kvalitní práci umíme náležitě finančně ocenit.

Co nabízíme na oplátku my

1. Odpovídající plat a velmi zajímavou provizi ze zisku u úspěšně dokončených projektů.

2. Zajímavé projekty, no fakt, mrkni se na naše reference. Namátkou vybíráme: Český rozhlas, Burza cenných papírů Praha, Národní památkový ústav nebo Unicef.

3. Pružnou pracovní dobu. Nemusíš v kanceláři sedět každý den ve stejnou hodinu. Chápeme, že máš koníčky a rodinu. Pokud máš splněné úkoly a je za tebou dobře odvedená práce, klidně jdi ve tři odpoledne na kolo.

4. Pracovní notebook, mobil i pro soukromé účely a příjemné kolegy se specifickým smyslem pro humor.

Naše firma nemá stovky zaměstnanců, do anonymního davu se neschováš a nečeká tě práce v kóji neutěšeného open space. Přivítáme tě v rodinné vilce se zahradou v Masarykově čtvrti. Parkovacích míst najdeš dostatek, park a bazén za rohem. Nehrajeme si na zbytečné formality, nebudujeme falešně konkurenční prostředí a tykáme si.

Troufneš si na to?

Pokud ano, pošli nám něco
o sobě na chcido@portadesign.cz
a třeba to dáme dohromady.

Like & share

Děkujeme za Váš zájem!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Raději píšete emaily?

info@portadesign.cz

Nebo si raději povídáte?

tel. +420 725 586 770

A co nás rovnou navštívit?

PORTA DESIGN s.r.o.
Za divadlem 586/2
602 00 Brno

Oceníte podrobnosti?

IČO 277 26 789
DIČ CZ 277 26 789
ČSOB 213965922/0300
OR Krajský soud Brno, C 54960

Máme rádi výběrová řízení a tendry. Pozvěte nás do toho svého.

Zavřít