Junior PHP programátor

Chybí nám junior PHP programátor

8. 9. 2020

Zpět na hlavní stránku Všechny novinky

Chceš být součástí menšího týmu a mít velkou svobodu v práci? Jsme webové studio, které tvoří menší až středně velké weby na míru. Máš tak jedinečnou příležitost být u projektů od začátku do konce. Budeš mít nad sebou zkušeného kolegu, který ti kdykoliv pomůže. Sídlíme v centru Brna, ale pracovat můžeš odkudkoliv, pokud zvládneš párkrát do měsíce přijít do kanceláře.

Jakou úroveň znalostí očekáváme? Ideální je, pokud máš za sebou nějaké soukromé nebo školní projekty a chybí ti hlavně praxe. Pod naším vedením můžeš rychle vyrůst.

Bez čeho to nepůjde

  • PHP 7+
  • Symfony 3+
  • SQL databáze (MySQL)
  • GIT (Gitlab)

Za co udělujeme plusové body

  • Zkušenosti s kódováním šablon (Bootstrap 4 + Twig)
  • Composer
  • PHPUnit
  • Asana
  • Toggl

Co u nás budeš dělat

Čeká tě programování webů na Symfony. Budeš navrhovat databázové modely projektů, propojovat frontendové komponenty s backendem, pracovat s API (REST, SOAP, GraphQL), programovat importy a exporty dat, napojovat platební brány i jiné externí služby.

Pomůžeš nám například vylepšit systém pro BAUHAUS. Společně jejich týmu ušetříme čas a nervy. Třeba automatickým párováním fotek a produktů, které dělali ručně, než poznali nás. Nebo nám pomůžeš se správou 100+ webů našich krásných českých památek pro Národní památkový ústav.

Zadarmo to nebude

Chceme tě alespoň na 20 hodin týdně, ale klidně můžeš i na full time. Tvoji práci a zkušenosti dokážeme náležitě ocenit, a to samozřejmě nejen penězi. Když se něco podaří, umíme pořádně poplácat po zádech. Anebo taky říct, že tohle se fakt nepovedlo. Jednáme spolu narovinu, nemáme rádi korporátní šaškárny a zbytečné oficiality.

V kanclu pro tebe máme přichystaný stůl, ale zároveň ti nebudeme ani nakazovat, jak často můžeš být na home officu nebo kolik sick days je už moc. Když práce odsýpá a dodáš ji v termínu, můžeš pracovat klidně třeba od bazénu. Důležité pro nás je, že co řekneš, to platí.

Najdeš nás v samém centru Brna, jen 10 minut od hlavního nádraží. Společně s naší sesterskou společností PROFICIO obýváme dvě patra v ulici Za Divadlem. Máme výhled na park, dobré kafe a ještě lepší kanceláře. Co teda nemáme, je open space. Zato ti ale nabídneme sprchu, uzamykatelný dvůr třeba na kolo nebo pravidelné vzdělávání. Přijdeš to omrknout?

Co teď?

My jsme povídali už dost dlouho. Teď je řada na tobě. Pošli nám CV a pár slov o sobě na prace@portadesign.cz a třeba si plácneme.

Like & share

Zpět na hlavní stránku Všechny novinky

Hledáme PHP developera

Děkujeme za Váš zájem!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Raději píšete emaily?

info@portadesign.cz

Nebo si raději povídáte?

tel. +420 725 586 770

A co nás rovnou navštívit?

PORTA DESIGN s.r.o.
Za divadlem 586/2
602 00 Brno

Oceníte podrobnosti?

IČO 277 26 789
DIČ CZ 277 26 789
ČSOB 213965922/0300
OR Krajský soud Brno, C 54960

Máme rádi výběrová řízení a tendry. Pozvěte nás do toho svého.

Zavřít