play
stop
kuk

Product Information Management

Pimcore si s trochou nadsázky představte jako centrální mozek, na který napojíte různé systémy s různými formáty dat, s nimiž dále provádíte hromadné automatizované operace.
potřebuji PIM
Hlavní výhody

Proč říct PIM ano

01

Centralizované

Všechna data najdete na jedné platformě. Na Pimcore můžete napojit různé systémy, s nimiž pracujete, a vše budete mít na jednom místě. Máte pak jistotu, že data, s nimiž pracujete, jsou aktuální a správná.
02

Rychlé

Změna se propíše okamžitě do všech míst. Time-to-market zkrátíte na hodiny. Změny zvládnete nastavit se svým IT oddělením a produktovou strukturu můžete v GUI měnit i bez znalosti kódu.
03

Úsporné

Základní licence je zdarma. Navíc s MVP (minimum viable product) přicházíme v řádu několika týdnů, proto si poměrně rychle ověříte životaschopnost svého konceptu. Během krátké doby vytvoříte maketu a velice rychle zjistíte, zda funguje.
04

Flexibilní

Vhodné pro střední i velké e-shopy. Pimcore doporučujeme e-commerce platformám s tisíci, ale i stovkami tisíc produktů. Po zaškolení si projekt můžete převzít pod sebe, případně vám kdykoli rádi poradíme.
Naše práce

Jak jsme pomohli klientům

Klient říká
Pimcore nám pomáhá spravovat informace o produktech a digitální aktiva pro více než 70 tisíc produktů ve dvou zemích. Přestože základní přizpůsobení je velmi snadné, je dobré mít společnost PORTA na naší straně pro složitější a na míru šitá řešení pro naše potřeby.
Václav Ptáčník  /  Head of Ecommerce Bauhaus
Používané technologie

Náš denní chleba

Zákazníci, kteří přešli s námi na Pimcore. Pokud i vás zaujal, ozvěte se nám.
potřebuji pim
Příklady využití

V čem vám Pimcore pomůže

Vždy správná data

Všechny informace jsou uložené na jedné platformě, proto se můžete spolehnout, že pracujete se správnými daty.
Prodáváte kávovary a vybrané kusy jste zlevnili. Na e-shopu vidíte cenu 5 500 Kč, ale v katalogu je 4 900 Kč. Vy tedy zcela pochopitelně tápete, která z těchto dvou cen je ta správná, protože máte dva zdroje s dvěma rozdílnými cenami. Přesně tato situace se vám s Pimcore nemůže stát, protože využíváte pouze jeden zdroj a jakákoli změna se propíše do všech míst.

Automatizované operace

Pimcore umožňuje provádět u produktů hromadné automatizované operace, tzv. MDM (Master Data Management).
Chtěli byste na svůj e-shop nahrát nové produktové fotky kávovaru? Stačí je správně pojmenovat a nahrát do systému, Pimcore je automaticky přiřadí ke správnému produktu a zobrazí v e-shopu. U jednoho kusu byste to jistě zvládli ručně, představte si ale, že musíte přiřadit tisíce nových produktových fotek a že byste je museli nahrávat ke konkrétním kávovarům jednotlivě. Zkraťte time-to-market z hodin na minuty.

Digital Assets Management

V Pimcore rovněž spravujete všechny mediální soubory, protože obsahuje modul pro Digital Assets Management (DAM).
S obrázky kávovaru ve všech velikostech a formátech pracujete na jednom místě. Grafici, kteří připravují podklady pro newsletter nebo katalog, vědí, že všechen aktuální obrazový materiál najdou v Pimcore. Nemusí nic dohledávat na externích úložištích a dumat nad tím, zda pracují s aktuální verzí.

Segmentace zákaznických dat

Umožňuje jednoduše segmentovat zákaznická data díky modulu CDP (Customer Digital Platform) a cílit na ně marketingové akce. Pomáhá zvyšovat zákaznickou retenci.
Pimcore představuje prostředí, na něž můžete napojit jiné systémy, např. platformu na rozesílku e-mailů. V Pimcore si vytvoříte libovolnou skupinu zákazníků: Ti, kteří si v posledních dvou měsících objednali kávovar na kapsle. Propojíte Pimcore s nástrojem na rozesílání e-mailů a pošlete jim nabídku kávových kapslí se slevou 10 %.
Postup

Jak to u nás chodí

Setkáváme se s tím, že se klienti obávají přechodu na Pimcore a obracejí se na nás až ve chvíli, kdy je jejich situace kritická. I to zvládneme, je ale lepší požáru předcházet, než ho hasit. Ozvěte se nám, všechno vám vysvětlíme a spolu to krok po kroku zvládneme.

Linkedin

Facebook

Instagram

Behance

Linkedin

Facebook

Instagram

Behance

Linkedin

Facebook

Instagram

Linkedin

Facebook

Instagram

Speak English?
Speak English?
Pro milovníky formulářů
Jméno
Telefon
E-mail
A teď nám to napište
Zpráva zachycena!
Pokusíme se odpovědět co nejdříve.
Ajéje, něco zlobí a formulář ne a ne odletět. Zkuste to prosím za chvíli, nebo nám brkněte.