play
stop
kuk

UX & UI Design: špetka umění i regulérní věda

Díky funkčnímu UX najde uživatel na webu přesně to, kvůli čemu přišel. Nakoupí, odešle formulář, zavolá. Postaráme se o to, aby se na cestě k cíli neztratil.
potřebuji ux
Postup návrhu UX
01  Analyzujeme a zkoumáme
02  Navrhujeme
03  Testujeme
04  Vylepšujeme

Postup
návrhu UX

01

Analyzujeme a zkoumáme

Na začátku každého projektu se hodně ptáme. Bez toho to nejde. Chceme poznat vás, konkurenci, zákazníky i vaši strategii. Zajímá nás také váš obchodní model, podle kterého nastavíme cíle.

03

Testujeme

Na reálných uživatelích testujeme nejen navržené prototypy, ale i existující řešení, ověřujeme jejich funkčnost v praxi a hledáme možnosti vylepšení.

04

Vylepšujeme

Postaráme se o vyhodnocování výkonnosti i optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Pomůžeme vám zjistit, proč máte nízký konverzní poměr a jak ho zlepšit. Zaměříme se na problémová místa a navrhneme vhodné úpravy.

Používané technologie

Náš denní chleba

Používané technologie

Náš denní chléb

Naše práce

Jak jsme pomohli našim klientům

Od kartáčku po štětec

Spokar  /  Branding  •  UX  •  Webdesign  •  Copy

Středověk za oknem

DMO Český Krumlov  /  UX  •  Webdesign  •  SEO
Je toho víc
Proč investovat do UX

UX není dekorace na fasádě, ale základ stavby

1

Návratnost investice

Chcete rozumně dimenzovaný produkt bez zbytečných funkcí? Investujte do UX. Chcete hladký průchod webem k cíli s minimem frustrovaných uživatelů? Investujte do UX.

2

Konkurenční výhoda

Nabídněte uživatelům kvalitnější zážitek, než má vaše konkurence. Z výzkumu víme, že na to uživatelé hodně dají a cení si, když jsou vaše služba nebo web vyladěné.

3

Vztahy se zákazníky

Lidé se rádi vracejí tam, kde našli hodnotný obsah a dobře se jim tam pracovalo. Když je dobře poznáte a upravíte podle jejich potřeb každý krok jejich zákaznické cesty, váš vztah tím jen posílíte.
Klient říká
Líbivý design dělá kdekdo, takže my taky. Jenže ho nestřílíme od boku, hodně nad ním přemýšlíme a dokážeme ho spojit s vesmírem čísel v harmonickém a výdělečném ekosystému. Jo a taky dobře programujeme. Jsme Porta a měli byste o nás vědět víc.
Karel Plešatý  /  Cafour s.r.o.
Jistě se ptáte

Proč jít do UX s námi?

01

Desítky projektů a více jak 13 let zkušeností

Za ty roky už jsme zažili leccos. Malé weby, rozsáhlé informační portály pro státní instituce, mobilní i webové aplikace, významné e-shopy, design služeb či optimalizaci konverzního poměru na jednom tlačítku. Zkušenosti se nabalují jako sněhová koule a rádi je poskytneme i pro váš projekt.
02

Pomáháme top značkám

Nebojíme se velkých výzev - projekty pro Kosmas, Národní památkový ústav, fakultní weby ČVUT, Spokar nebo Dovolená.cz, to nejsou žádné drobky a z UX a UI desetiboje často vyžadovaly nadprůměrný výkon ve všech disciplínách.
03

Máme zázemí v marketingu i SEO

Jsme součástí skupiny Proficio, což si můžete přeložit tak, že sedíme prakticky pod jednou střechou s řadou specialistů na všechny oblasti digitálního marketingu. Obzvláště úzká je naše spolupráce na řadě projektů se SEO oddělením i na poměrně specializovaných projektech.
04

Pracujeme systematicky a projekty tlačíme k cíli

Naše práce není řízena teorií náhodných výbuchů, ale ani zaslepenou doktrínou. Používáme selský rozum a vybíráme proces tak, aby to pro vás dávalo smysl.

Naši práci vždy dokončíme. Zní to banálně, ale nikdy se nestalo, aby sebevětší projekt vyšuměl do ztracena a vy se nám nemohli dovolat.

Linkedin

Facebook

Instagram

Behance

Linkedin

Facebook

Instagram

Behance

Linkedin

Facebook

Instagram

Linkedin

Facebook

Instagram

Speak English?
Speak English?
Pro milovníky formulářů
Jméno
Telefon
E-mail
A teď nám to napište
Zpráva zachycena!
Pokusíme se odpovědět co nejdříve.
Ajéje, něco zlobí a formulář ne a ne odletět. Zkuste to prosím za chvíli, nebo nám brkněte.