play
stop
kuk

Od microsite po rozsáhlé portály

Funkční a pěkné webové prezentace, které naprogramujeme na míru vašemu byznysu. Všechno vzniká přímo u nás s promyšleným UX a moderním designem.
potřebuji web
Postup návrhu webu
01  Seznámení
02  Návrh
03  Frontend
04  Backend
05  Dotažení

Jak postupujeme při návrhu webu

01

Poznávací fáze

Na začátku s vámi probereme, co od webu očekáváte a jaké cíle by měl pro vás plnit. Zajímá nás úplně všechno – váš obchodní model, konkurence, a hlavně zákazníci. Uživatelskou zkušenost (UX) umíme rozpitvat na atomy.

03

Umění frontendu

Kódování šablon je čím dál víc tvůrčí a přitom musí zůstat nohama na zemi. Oboje umíme. Náš kód je jednoduchý, udržitelný, prostě takový brněnský funkcionalismus. Ale když to není na překážku, umí být i hravý a zapojit do hry efekty.

04

Řemeslo backendu

Náš DEV tým je tu od toho, aby vše bylo plně funkční. Mluví plynně několika jazyky (ehm, programovacími), denně šermují s frameworky, operují v repozitářích a noří se do hlubin černé obrazovky. Umíme Pimcore, Drupal i Wordpress.

05

Dotažení do konce

Spuštění vašeho webu - konečný cíl dějin. Víme o tom, a proto nepolevujeme. Všechno vyladíme, zkontrolujeme, přesměrujeme, nastavíme měření, nasadíme cookie věc a spustíme.

Používané technologie

Náš denní chleba

Používané technologie

Náš denní chleba

Naše práce

Jak jsme pomohli našim klientům

Od kartáčku po štětec

Spokar  /  Branding  •  UX  •  Webdesign  •  Copy

Jednou je málo #archivujeme

Národní filmový archiv  /  UX  •  Webdesign  •  SEO
Je toho víc
Klient říká
Webové stránky Národního filmového archivu slouží nejen široké veřejnosti, ale i expertům z oboru. Bylo tedy třeba najít řešení, které nabídne přehlednou a vizuálně zajímavou formou ucelené informace o naší činnosti, sbírce, službách, které poskytujeme, a také o aktualitách z oblasti audiovizuálního archivnictví. Myslím, že s PORTOU se nám to podařilo, a navíc šlo o velmi příjemnou spolupráci.
Jana Lohrová  /  vedoucí oddělení PR NFA
Na co si v Portě potrpíme

Proč jít do webu s námi?

01

Plníme cíle a pracujeme systematicky

Dostáváme takovou míru svobody, kterou sami uneseme. Někdo si rád přivstane, jinému to jde líp po večerech. Pokud dodržujeme slovo, kvalitu a deadliny, máme ve všem plnou důvěru.
02

Umíme prvotřídní design

Pěstujeme hlubokou odpovědnost za práci, protože ve svobodném prostředí je to naše přirozená potřeba. Jsme samostatní, charakterní a je na nás spoleh – na schůzkách, poradách, online i offline.
03

Jsme systematičtí, ale ne pedantští

Je z nás cítit drive, rozumíme si a nejsme v křeči: na chodbách, v zasedačce i při callech je slyšet smích. Můžeme si dovolit být sami sebou a to je naše firemní kultura.
04

Máme perfektní SEO i marketing

Klienti spoléhají na naše znalosti, a tak je neustále prohlubujeme. Přednášíme laikům i odborné veřejnosti, sdílíme know-how a propojujeme obory. Neustále se ptáme, v čem můžeme být lepší, a to nás žene vpřed už od roku 2007.

Linkedin

Facebook

Instagram

Behance

Linkedin

Facebook

Instagram

Behance

Linkedin

Facebook

Instagram

Linkedin

Facebook

Instagram

Speak English?
Speak English?
Pro milovníky formulářů
Jméno
Telefon
E-mail
A teď nám to napište
Zpráva zachycena!
Pokusíme se odpovědět co nejdříve.
Ajéje, něco zlobí a formulář ne a ne odletět. Zkuste to prosím za chvíli, nebo nám brkněte.