Spustili jsme nový web informačního systému Qi

Vlajkový produkt našeho milého klienta si zaslouží zvláštní péči. A přesně tu jsme věnovali webu jeho informačního systému Qi.

20. 6. 2012

Zpět na hlavní stránku Všechny novinky

Pro společnost DC Concept, tvůrce tohoto informačního systému, pracujeme už nějaký ten pátek. Připravovali jsme rozsáhlé CID, kreativu pro pravidelné kampaně na podporu povědomí o značce a nyní nám byl k naší radosti svěřen do péče web zmíněného klíčového produktu firmy.

Web jsme postavili na jednoduchosti a jasné komunikaci v číslech, kterým rozumí každý. To vše jsem proložili osobními referencemi spokojených klientů-každodenních uživatelů a velmi konkrétními případovými studiemi z klasických podnikatelských oborů. O tom, jak je Qi jednoduchým a elastickým systém, pak názorně přesvědčí případné pochybovače prohlídka systému.

Podívejte se na nový web a nechte se také přesvědčit. Nebyl by tento informační systém "pro každou firmu" náhodou vhodný i pro tu Vaši?

Like & share

Služby

web

Zpět na hlavní stránku Všechny novinky

Hledáme talentovaného
webdesignera
Vyhráli jsme tendr
na nový web pro UNICEF

Děkujeme za Váš zájem!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Raději píšete emaily?

info@portadesign.cz

Nebo si raději povídáte?

tel. +420 725 586 770

A co nás rovnou navštívit?

PORTA DESIGN s.r.o.
Za divadlem 586/2
602 00 Brno

Oceníte podrobnosti?

IČO 277 26 789
DIČ CZ 277 26 789
ČSOB 213965922/0300
OR Krajský soud Brno, C 54960

Máme rádi výběrová řízení a tendry. Pozvěte nás do toho svého.

Zavřít